קטגוריות
הרחקת יונים

הרחקת ציפורים

ציפורים יכולות בהחלט להאיר ולהכניס צבע ושמחה לחיינו, אבל הן יכולות גם להפוך למפגע תברואתי ולפגיעה ממשית באיכות החיים שלנו. על כך יכולים להעיד אנשים רבים שבמרפסת שלהם מקננת אפילו יונה אחת, אנשים שמרפסת ביתם, אדן החלון שלהם או הכניסה לביתם מלאים בלשלשת ציפורים אינסופית ואנשים שלא יכולים ליהנות מרגע אחד של שקט בתוך מקהלת ציוצים בלתי פוסקת שאולי בנסיבות אחרות היו יכולות להישמע כמו שיר ערב, אבל לא כשזה קורה לפנות בוקר על אדן החלון. אם גם אתם סובלים מתופעות דומות, הרחקת ציפורים הוא השירות שאתם זקוקים לו ואת השירות הזה תוכלו להזמין ממדבירים מוסמכים, המציעים את השירות באופן ספציפי.

האם ניתן בכלל להרחיק ציפורים ואיך עושים את זה?

ובכן, התשובה היא בהחלט כן. הרחקת ציפורים היא מטרה ברת השגה ורק צריך לוודא שאת המשימה אתם מפקידים בידי אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים שיעשו את מה שנדרש כדי להשיג את המטרה הזאת. על אף שניתן בהחלט להשיג אותה, הרחקת ציפורים היא מטרה שדורשת ידע מקצועי, ציוד מתאים ועבודה יסודית. בכדי להרחיק ציפורים ממרחב ביתי כלשהו, חשוב להבין תחילה מדוע אותן ציפורים מגיעות דווקא לאותו הבית ומהו הערך שמספק להן אותו הבית. לפעמים זה יכול להיות משטר הרוחות באזור שהופך מבנה מסוים לאטרקטיבי יותר בעיני הציפורים, אבל לרוב מדובר במבנים שבהם יכולות הציפורים למצוא חרכים לבניית קן, או מרחבים שבהם לא קיימת פעילות אנושית רבה שיכולה להרתיע אותן. בהרבה מקרים הסיבה להופעת הציפורים נעוצה בהתנהגות הדיירים עצמם, שנוהגים להאכיל את הציפורים באמצעות הותרת פירורים וזרעים במרחב הפתוח. במקרה כזה, אי אפשר להימנע משינוי התנהלות הדיירים בהיבט זה והפסקת האכלת הציפורים בסביבת המבנה.

הרחקת ציפורים מבוצעת באמצעות מגוון אמצעים, המיועדים א' להפחית את האטרקטיביות של המבנה כמקום קינון לציפורים, ב' להרחיק את הציפורים מן המקום וג' לוודא שהן לא יוכלו לחזור. בכדי להרחיק את הציפורים, נעשה שימוש באמצעים שונים ובכלל זה פיזור עשן באזורים סגורים בהם נוהגות ציפורים לקנן, הפחדת הציפורים והרס הקינים שבנו וביצוע סריקה יסודית שלא נותרו עוד ציפורים במרחב המבנה. בהמשך לכך, בכדי להפחית את האטרקטיביות של המבנה בעיני הציפורים ולוודא שהן לא ישובו אליו, נאטמים החרכים השונים בהן נהגו הציפורים לקנן ומותקנים אמצעים שונים שימנעו מהציפורים לשהות במקום. אמצעים אלה כוללים למשל רשתות שמכסות אזורי מסתור ואפילו דוקרנים קטנים המותקנים על אדן הגג על מנת למנוע מהציפורים את היכולת לעמוד ולבטח לקנן על הגג.

מי מבצע את כל זה?

הרחקת יונים הוא שירות מקצועי המסופק כיום על ידי גורמים מקצועיים בתחום ההדברה. חשוב להבין שכל התהליך של הרחקת ציפורים אינו כרוך בשום צורה ודרך בפגיעה בציפורים ולבטח לא בהמתתן, כפי שניתן היה לחשוב מהחיבור עם המילה הדברה. הדבר היחיד שאנחנו מדבירים בתהליך זה הוא את תופעת הקינון של ציפורים במרחב הביתי שלכם, אך לא את הציפורים עצמן. מרכז ההדברה הישראלי מציע שירות הרחקת ציפורים בכל מבנה, בכל תנאי ובכל היקף. במסגרת השירות, מבצע המרכז את כל הפעולות הדרושות להרחקת הציפורים ומניעת חזרתן למבנה, ובכלל זה גם מעניק לדיירי המבנה הנחיות לגבי התנהגויות מהן עליהם להימנע והתנהגויות שכדאי להם לאמץ, על מנת להבטיח שהציפורים לא תחזורנה.

בכל מקרה, כאשר אתם בוחרים את הגורם המקצועי שיבצע עבורכם את המשימה, חשוב שתוודאו תחילה כי מדובר בגורם מקצועי, יסודי ואכפתי שמכיר את עולם הציפורים ומספק את השירות הספציפי של הרחקת ציפורים. ישנם מדבירים רבים שאין להם ניסיון כלל או ניסיון מספיק בתחום, אבל אם כבר התקשרתם, הם ישמחו לבצע עבורכם את המשימה. אלו הם לא המדבירים שאותם אתם רוצים להזמין. הרחקת ציפורים היא כאמור משימה מקצועית שדורשת גם ידע מקצועי, גם ציוד מקצועי וגם גישה יסודית. את כל אלה תוכלו למצוא במרכז ההדברה הישראלי ואצל כל אחד מהמדבירים המקצועיים שלנו, שמתמחים כולם גם בתחום של הרחקת ציפורים ואוחזים בניסיון רב בתחום זה ובשיעורי הצלחה של מאה אחוז. אם זה לא יעבוד בפעם הראשונה נחזור לסבב נוסף, אבל בסופו של דבר, את מטרד הציפורים נדביר עבורכם עד תום.

12 תגובות על “הרחקת ציפורים”

Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this article and
the rest of the site is also really good.

You’ve made some really good pointss there. I looke on the net
for more info about the issue and found most people will go along with your viewss
on this site.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.